My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Řada E-NOX

Čištění a ošetřování nerezové oceli.

Produkty řady E-NOX byly vyvinuty na čištění, ošetřování a ochranu všech citlivých kovových povrchů jako je nerezová ocel nebo eloxovaný hliník.

Všechny produkty jsou bez obsahu kyseliny fluorovodíkové a dusičné, což z nich činí ideální volbu pro čištění a ošetřování matné i leštěné nerezové oceli, hliníku a neželezných kovů. Čistidla E-NOX lze spolehlivě používat pro odstraňování znečistění jako jsou zbytky, zakalení, šmouhy a skvrny. Lze také snadno čistit povětrnostními podmínkami poškozené nebo zkorodované povrchy z ušlechtilé oceli.

Odstraňuje náletovou rez, zbytky minerálů, jako jsou vrstvy vodního kamene a cementu nebo lepivých zbytků folie bez narušení základního kovu.
Ochranný a ošetřující olej E-NOX Care dává povrchům mírně lesklou povrchovou úpravu. Následné otisky prstů nejsou patrné díky tenkému ochrannému filmu.


Mohou být použity v průmyslu i řemeslném sektoru, ale také v domácnosti na čištění, ochranu a údržbu komponent, strojního zařízení nebo částí budov. Produkty E-NOX Shine a E-NOX Clean mohou být použity i v potravinářském průmyslu. Čištění a ošetřování u kuchyňských spotřebičů, systémů průmyslových kuchyní, v pivovarech a mlékárnách a dalších, je třeba nejen kvůli vzhledu, ale hlavně z hygienických důvodů. Povrchová úprava chrání nové kovové součástky a ty, které byly již používány, si díky řadě E-NOX déle udrží svoji hodnotu.

Produkty řady E-NOX jsou vhodné i pro ochranu při dlouhodobém skladování. Produkty řady E-NOX jsou vhodné pro všechny povrchy nerezové oceli.

Více

VÝHODY

  • Ucelený systém produktů na čištění a ošetřování citlivých kovových materiálů 
  • Snížený obsah nebezpečných složek 
  • Bezpečné a snadno použitelné produkty
Kvalita našich služeb