My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Řada FOR CLEAN

Nová řada čistidel Bio-Circle FOR CLEAN vyniká svou čisticí silou a šetrností k životnímu prostředí. Produkty zvládají čisticí úkony v průmyslovém čištění a lze je používat pro manuální i strojní aplikaci.

Maximálního čisticího účinku dosahují při odstraňování minerálních a rostlinných olejů a tuků, sazí a zbytků hmyzu. Na površích jako jsou guma, kov, plasty, dřevo a keramika působí velmi šetrně.

Čistidla s vysokou čisticí schopností jsou bez obsahu VOC a velmi šetrná k životnímu prostředí i lidskému zdraví. Nepodléhají povinnému označování, což z nich dělá produkty uživatelsky bezpečné.

Byly vyvinuty na základě nejnovějších studií o surovinách, fungují efektivně i při nízké teplotě a samozřejmě nepodléhají povinnému označování dle nařízení CLP. Inovativní čistidla jsou univerzálně použitelná.

Čistidla zjednodušují nejen skladování ale i přepravu. Nulový obsah nebezpečných látek znamená snižování nákladů, není třeba dodržovat žádné speciální podmínky pro skladování.

Produkty vyrobené na bázi obnovitelných surovin znatelně snižují vliv na životní prostředí. Při vývoji čistidel se zaměřujeme také na jejich vhodnost pro potravinářský průmysl. Proto je čistidlo FOR CLEAN V držitelem certifikátu NSF, díky čemuž je použitelné v průmyslových kuchyních, masném průmyslu nebo v pekárnách.

Na každé znečištění existuje vhodné čistidlo.


Základní přehled čistidel:

FOR CLEAN: Silné a ekologické čistidlo, které lze používat také v ultrazvukových mycích zařízeních.

FOR CLEAN F: Málopěnivé čistidlo, lze jej používat v čisticích systémem, má excelentní čisticí schopnosti při čištění hliníku.

FOR CLEAN V: Mírně viskózní čistidlo pro čištění kolmých, nebo šikmých povrchů, držitel NSF certifikátu.

Více

VÝHODY

  • Vysoká čisticí síla 
  • Bezpečné při práci 
  • Univerzálně použitelné 
  • Snížený dopad na životní prostředí 
     
Kvalita našich služeb