My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Řada PROLAQ L

Nová technologie čištění v lakovacích procesech.

Produktová řada PROLAQ L je inovací v oblasti čištění při lakování a lakovacích nástrojů. Laky a barvy lze denně odstraňovat z lakovacích pistolí, hadic, štětců, malovacích válečků a prodloužit tím jejich životnost. Excelentního čisticího efektu dosáhnete na nezaschnutých barvách, lacích a tiskařském inkoustu.

Naše čistidla laků mají vysoký bod vznícení a díky tomu jsou minimalizována rizika požáru, rizika vůči životnímu prostředí a zdraví zaměstnanců. PROLAQ L čistidla jsou určena pro manuální i strojní čištění, mají snížený obsah VOC a přispívají k ochraně zdraví pracovníků i životního prostředí.

Čistidla jsou recyklovatelná a díky tomu opakovaně použitelná. Navíc nevyžadují speciální systém na odsávání výparů, čímž se šetří náklady. Čistidla lze také používat v místech, která nemají certifikaci pro práci s výbušnými látkami. Běžně jsou tyto osvědčení nutná pro místa, kde se jakýmkoliv způsobem pracuje s hořlavými látkami. Za účelem zajištění vysoké bezpečnosti byla čistidla PROLAQ L vyvinuta jako nehořlavá a nevztahují se na ně žádné speciální předpisy pro přepravu. Lze je jednoduše skladovat na pracovišti.

Čistidla se sníženým obsahem VOC jsou vhodná na rychlé a účinné čištění lakovacích pistolí, hadic, trubic a příslušenství jako jsou filtry, štětce a malovací válečky. Čistidla lze také použít na odstraňování zbytků laků z válečků, sacích zařízení, čerpadel atd. Účinně čistí vodou ředitelné barvy a laky, rozpouštědlové a dvousložkové akrylové nebo epoxydové laky, melaminové a alkydové barvy atd. Čistidla jsou recyklovatelná a díky tomu je lze, v kombinaci s čistícími systémy PROLAQ Auto a PROLAQ Compact, použít vícekrát, což je dělá na trhu jedinečnými.

Tento systém splňuje veškeré požadavky průmyslu. Naše čistidla jsou perfektním řešením v každém lakovacím procesu, např. při výrobě kontejnerů, strojů, zemědělských vozidel nebo kovových konstrukcí.

Rozdíly v čistidlech:

PROLAQ L 100: pro vodou ředitelné barvy a laky, redukované množství VOC
PROLAQ L 500: primárně pro barvy a laky na bázi rozpouštědel, redukované VOC
PROLAQ L 400: primárně pro barvy a laky na bázi rozpouštědel, redukované VOC, bez označení dle nařízení CLP

Ultrazvukové zařízení
V ultrazvukovém zařízení, PROLAQ L US odstraňovač zaschlých barev a laků z míst, které jsou těžko čistitelné díky složitým geometriím a vnitřním závitům a otvorům. Dokonce i citlivé materiály jako například hliník jsou šetrně zbaveny laku.
PROLAQ L US: na vytvrzené barvy a laky na bázi rozpouštědel i vodou ředitelné, redukované VOC

Více

VÝHODY

  • Odstraňování nezaschlých barev, laků a tiskařského inkoustu
  • Čištění lakovacích pistolí, zásobníků, hadic atd. 
  • Redukované VOC, bez a nebo s nízkým označením dle nařízení CLP 
  • Nepředstavují riziko požáru ani riziko pro životní prostředí 
  • Recyklovatelné 
  • Prodloužená životnost 
  • 5–10krát použitelné 
  • Pro manuální a automatické použití
  • Efektivní práce, výborné čisticí výsledky
  • Bezpečné pracovní prostředí s pozitivními účinky na obsluhu, bez výparů z rozpouštědel atd. 
Kvalita našich služeb