My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Řada CB 100

Čistidla a odmašťovadla s přírodní rozpouštěcí silou pro tuky jsou připravena k okamžitému použití. Jsou vhodná pro ruční i strojní čištění.

Účinná řada čistidel CB 100 je bez označení a je navržena tak, aby poskytovala maximální ochranu pro zaměstnance a zároveň snižuje dopad na životní prostředí na minimum. Čistidla na vodní bázi vyrobená z obnovitelných zdrojů surovin bez obsahu VOC. Jsou zvláště vhodná pro odstranění extrémně odolných nečistot a povrchových zbytků, které můžeme najít v průmyslu i obchodu.

Odstraňují přirozeným a bezpečným způsobem odolné znečištění jako jsou speciální tuky, stopy gumy, zbytky asfaltu a vosků, oleje a pasty z ocelových, nerezových, hliníkových a dalších kovových povrchů. Nepoškozují povrchy a obnovují jejich původní vzhled. Jsou připraveny k okamžitému použití, čímž je zabráněno chybám při ředění a plně se využívá jejich čistící výkon.

Jsou zvláště vhodná jako ekologicky šetrné varianty k čistidlům s obsahem VOC a parafinu, které se využívají v kovovýrobách, automobilovém a leteckém průmyslu ale i v údržbě nebo servisu, např. v oblasti osobní i nákladní dopravy. Jejich vynikající rozpouštěcí schopnost umožňuje odstranit odolné tuky, oleje, lepidla a barvy z forem a součástek a připravuje díly na další zpracování. Všechna čistidla CB 100 jsou recyklovatelná a nehořlavá. Výborně se hodí na ruční i mechanické mytí dílů, např. v mycích stolech BIO-CIRCLE nebo CLEAN BOX Max či na údržbu a servis strojních součástek a motorů. Mají dlouhou životnost, během které se jejich čistící výkon nemění. Jsou ekologicky a uživatelsky přívětivé.

Více

VÝHODY

  • na odstranění silného znečištění jako např. speciální tuky, které jdou těžko odstranit, stopy gumy, zbytky asfaltu a vosků, olejů a past 
  • ideální při údržbě motorů 
  • velká rozpouštěcí síla s konstantní čisticí schopností 
  • dlouhá životnost, recyklovatelná 
  • náhrada parafinu a rozpouštědel 
  • bez označení dle nařízení CLP  
  • pro ruční i strojní použití  
Kvalita našich služeb