My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Řada CLEAN BOX

Jednotlivé verze CLEAN BOX byly navrženy pro efektivní čištění malých, velkých i těžkých dílů. Tento systém je tedy použitelný v různých výrobních oblastech, jako jsou údržba, strojírenství a komerční stavby. CLEAN BOXy vynikají uzavřeným systémem čištění, snadnou manipulací a použitím nízkoteplotních čistidel.

Systém CLEAN BOX je přátelský k životnímu prostředí i zaměstnancům. Každý box je vybaven uzavřeným systémem čištění, a díky tomu mají čistidla delší životnost. Čisticí kapalinu pohání přívodní čerpadlo přes čisticí kartáč a poté odtéká zpět do zásobní nádrže. U přenosného CLEAN BOXu lze vyndat ponorný koš s díly, zatímco kapalina zůstává v boxu.

Systém CLEAN BOX byl navržený, aby se snížila fyzická námaha zaměstnaců. Jednoduše se s ním manipuluje a snadno se ovládá.

Kromě toho používání těchto systémů snížuje náklady na energii, protože nečistoty jsou účinně odstraňovány již při pokojové teplotě.

Všechny CLEAN BOXy je možné vybavit víkem, aby nedocházelo k odpařování čistidla a znečištění kapaliny.

Různé typy systémů CLEAN BOX byly postupně navrhovány na základě specifických požadavků na pracovištích.

CLEAN BOX, CLEAN BOX Mobil a CLEAN BOX Flow jsou určeny pro mobilní čištění malých dílů. Šetří místo díky stohovatelnosti.

CLEAN BOX Max 1, CLEAN BOX Max 2 a CLEAN BOX Flex jsou vhodné pro odstraňování nečistot z rozměrných dílů.

CLEAN BOX Mobil 1, 2 a CLEAN BOX Flow mohou být pohodlně přemístěny mezi jednotlivými pracovišti díky jejich vozíku. CLEAN BOX je snadno přenosný díky své rukojeti. Větší čisticí plochy u Max 1 a Max 2 mohou být přemístěny pomocí paletového vozíku. Takže díly, které je potřeba vyčistit nemusí být přepravovány do čisticí stanice a tím se vyvaruje možným rizikům způsobených těžkými a neskladnými díly.

CLEAN BOX systém na první pohled:

Vhodný pro kyselé i alkalické čisticí prostředky na vodní bázi:

 • CLEAN BOX: Praktický, snadno ovladatelný, stohovatelný a skladný. Také snadno přenosný díky rukojeti.
 • CLEAN BOX Mobil: Čisticí box rozšířen o vozík, který usnadňuje přesun boxu na pracoviště bez větší námahy. Možnost výběru ze dvou druhů vozíků jedno a dvoustupňového (CLEAN BOX Mobil 1, CLEAN BOX Mobil 2)

Vzhledem k zabudované elektronice je vhodný pouze pro alkalické čisticí prostředky na vodní bázi:

 • CLEAN BOX Flow: Ruční čistění je jednodušší díky integraci čerpadla poháněného baterií a mycímu kartáči. Čisticí kapalina je filtrována, což prodlužuje její životnost. Box je vybaven vozíkem a je tedy snadno přemístitelný k dílům, které je potřeba vyčistit. Kromě toho je na vozíku prostor na kanystry nebo na obrobky.
 • CLEAN BOX Max: Na čisticí plochu mohou být umístěny velké díly, které se poté manuálně čistí pomocí průtokové trysky s integrovaným mycím kartáčem. Velké čisticí boxy jsou dostupné ve dvou velikostech (Max 1 and Max 2).
 • CLEAN Box Flex: Model Flex je vhodný pro velké obrobky, stejně jako v případě CLEAN BOX Max. Navíc lze dle potřeby jeho velikost rozšířit a je vybaven integrovanou záchytnou vanou s výpustí.
Více

VÝHODY

 • Na předčištění malých i neskladných dílů  
 • Dlouhá životnost čistidla díky uzavřenému systému čištění  
 • Zmírnění fyzické námahy  
 • Snadná manipulace a transport  
 • Energeticky úsporný díky používání čistidel při teplotě okolí 
 • Vhodný pro nejrůznější oblasti použití  
Kvalita našich služeb