My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Odpovědnost

Naše “zelená koncepce” se osvědčuje již déle než 30 let.

Zajišťujeme alternativní systémová řešení v oblasti povrchových úprav se zvláštním důrazem na udržitelnost a OSHE (Bezpečnost práce, zdraví a životní prostředí) a to bez snížení čisticích schopností.

Náš BIO-CIRCLE mycí stůl tento koncept ztělesňuje a díky tomu si úspěšně vybudoval pozici lídra na trhu.

Naše systémová řešení jsou vždy založena na konceptu šetření zdrojů a zamezení nebezpečí a to za trvale efektivních výsledků čištění. Přebíráme odpovědnost; klademe důraz na využívání obnovitelných surovin a děláme, co je v našich silách, abychom zabránili nebezpečí tím, že nahrazujeme a omezujeme používání nebezpečných látek. V důsledku toho, velká část našich produktů neobsahuje VOC nebo jen omezené množství a nepodléhá povinnému označování dle nařízení CLP. Naše čisticí systémy mají navíc jednoduché zacházení a uživateli poskytují fyzickou úlevu. 

Integrované recirkulační systémy umožňují delší životnost čisticí kapaliny. Navíc naše nízkoteplotní čistidla jsou energeticky úsporná, protože poskytují vynikající čisticí výkon již při teplotě okolí. 

Jsme si plně vědomi toho, že jsme zodpovědní za naše životní prostředí a tudíž náš plně integrovaný systém řízení ochrany životního prostředí je pravidelně certifikován institucí Lloyds Register Deutschland GmbH v souladu s pokyny normy DIN ISO 14.001 standard. Jako ekologicky orientovaná společnost přikládáme nejvyšší hodnotu nejen optimálnímu výkonu výrobku, ale také maximální kompatibilitě se životním prostředím a ochranou zaměstnanců.

Jsme kompetentním partnerem pro efektivní čištění a svařování. Naše společnost nabízí své vlastní technické prodeje, vlastní výrobu, aplikační technologie a oddělení výzkumu a vývoje.

Naši zákazníci jsou naše budoucnost.

Vytvořili jsme síť partnerů a prodejců v 55 zemích a naše systémová řešení distribuujeme po celém světě.

Jsme poháněni snahou dosahovat neustálých zlepšení a zákaznicky orientovaných inovací. 

Nezapomínáme na zájmy a cíle našich zákazníků. Nikdy přestáváme pracovat na vývoji a zdokonalování našich systémů, výrobků a technologií.

Naši zákazníci nám pomáhají optimalizovat stávající procesy, rozvíjet alternativy a navrhovat řešení, která jim umožní ještě lepší práci.

Nechceme nabízet pouze individuální řešení, ale kompletní systémová řešení, která mohou být použita při čištění nejrozmanitějších povrchů v různých pracovních odvětvích.

Reagujeme na konkrétní přání našich zákazníků. Kromě minimálních dodacích lhůt se zaměřujeme i na intenzivní péči o zákazníka a konzultaci poskytovanou naším vyškoleným a kompetentním týmem. Touto cestou nabízíme našim zákazníkům komplexní služby.

Informace a instrukce k našim produktům a systémům poskytují zákazníkům naši obchodní zástupci nebo servisní technici. Naši obchodí zástupci spolupracují s klienty a vyvíjí tak společně co nejefektivnější systémová řešení. V naší centrále také nabízíme ukázky a školení pro naše zákazníky a dealery. 

Naše technické oddělení a oddělení výzkumu a vývoje v centrále společnosti také provádí analýzy kontaminovaných dílů nebo našich čisticích lázní.

Kromě toho Vám náš zákaznický servis ochotně pomůže s případnými dotazy a poskytne Vám konzultaci ohledně našich produktů, aplikací nebo technologií.

Díky pravidelným školením, seminářům a schůzím drží náš tým krok s novými procesy, produkty, systémy, technologiemi a jejich aplikací.

 

Podporujeme naše zákazníky a nabízíme jim odbornou asistenci v každém aspektu.

Jste srdečně vítáni využít naší odbornosti ve svém pracovním oboru - prosím, obraťte se na nás!

Bio-Circle s.r.o.

Trnkova 3069/117l, Líšeň
628 00 Brno
Česká republika

 +420 545 231 177
✉ info@bio-circle.cz