My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Čistidla kouřové pryskyřice

Vysoce koncentrovaná intenzivní čistidla z řady Čistidla kouřové pryskyřice odstraňují i ta nejodolnější znečištění, jako jsou zbytky pryskyřice a zpryskyřičnatělé nebo zapečené tuky. Odstraňování přírodních i minerálních olejů a zbytků proteinů je snadné a efektivní. Díly a části strojů lze účinně vyčistit od zbytků třecích a ložiskových vazelín.

Čistidla jsou na vodní bázi a neobsahují fosforečnany ani VOC.
Čistidla odstraňují ty nejodolnější znečištění, proto jsou Čistidlo kouřové pryskyřice nepěnivé a Čistidlo kouřové pryskyřice DB vhodné především v údržbě.

Protože jsou obě čistidla nepěnivá a optimálních čisticích výsledků dosahují při teplotě cca. 60 °C, jsou primárně určena pro strojní aplikaci. Nejčastěji se využívají v jedno a dvou komorových horkovodních myčkách (HTW), v zařízení pro čištění potrubních a tepelných výměníků (RWRs), ponorných lázních a ultrazvukových mycích zařízeních. Používají se ředěná, což zvyšuje jejich ekonomičnost.

Čistidlo kouřové pryskyřice DB je vyzkoušeno a ověřeno Německými dráhami (Deutsche Bahn) a používá se pro čištění vlaků a vlakových komponentů.

Čistidlo kouřové pryskyřice bylo vyvinuto na odstraňování odolných tuků, olejů a kouřové pryskyřice v potravinářském průmyslu. Má NSF certifikaci a je možné jej použít na čištění udíren, kuchyňského vybavení a kantýn (např. filtry, digestoře a trouby). Čistidlo je ihned připravené k použití a vytváří aktivní pěnu. Stačí je tedy jen nastříkat na znečištěný povrch.

Více

VÝHODY

Výhody

  • Velmi koncentrovaná, vodou ředitelná čistidla 
  • Bez VOC a fosforečnanů 
  • Pro použití v údržbě strojních dílů 
  • Pro odstranění silného znečištění, jako např. zbytky kouřové pryskyřice a zpryskyřičnatělé nebo zapečené tuky 
  • Čistidlo kouřové pryskyřice nepěnivé pro strojní aplikaci 
  • Čistidlo kouřové pryskyřice s aktivní pěnou pro manuální aplikaci
Kvalita našich služeb