My Vám zavoláme

Zadejte své telefonní číslo
a my Vám zavoláme.

Přidat poznámku

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že vyplněné údaje budou použity při zpracování Vaší žádosti.
Další informace o ochraně Vašich osobních údajů naleznete v části Osobní údaje a cookies.
Ozveme se Vám v pracovní dny mezi 7:00–15:30.

Řada SC

SC 100, 200 a 400 speciální čističe a odmašťovače na bázi extraktů z pomerančových slupek z přírodního zdroje, vyvinuté na rychlé, účinné a prakticky bezezbytkové odstranění extrémně odolného znečištění a inkrustací, které se vyskytují v řemeslných výrobách a průmyslu.

Bezpečně odstraňují zbytky lepidel, živice, mazadla, graffiti, pryskyřice, oleje a tuky stejně jako zbytky gumy a etiket z povrchů jako jsou kovy, kámen, beton, mramor, dlažba, dřevo a sklo. Díky jejich vysoké čisticí schopnosti a následnému rychlému odparu je možné okamžitě další zpracování. Bez problémů lze odstraňovat zpryskyřičnatělá maziva.

Při čisticích a mycích procesech jsou používaná jako čistidla za studena při teplotě okolí a také až do teploty -30 °C. Speciální odmašťovadla jsou univerzálně aplikovatelná v kovozpracujícím, plastařském, dřevozpracujícím, gumárenském, tiskařském a textilním průmyslu a také v údržbě a servisu.

Mají rychlý intenzivní čisticí účinek na mastných obrobcích jako jsou strojní a motorové součástky. Jsou také vhodné k odstranění skvrn a přírodních pryskyřic rozpustných v terpentýnu jako jsou pryskyřice z borovice nebo kauri.

Extrakt pomerančových slupek: přírodní esenciální olej pomerančových slupek je šetrně extrahovaný lisováním za studena. Pomerančové slupky jsou lisované při nízké teplotě a zpracovány za pomoci jemných fyzikálně-technických postupů. Obsah esenciálních olejů v pomerančových slupkách je 0,3− 0,5 %. Esenciální oleje jsou zvláště vhodné jako rozpouštědla a čisticí prostředky. Kromě toho, že se používají jako rozpouštědla pryskyřic a olejů, se také používají jako aromatizační látky v potravinářském a kosmetickém průmyslu.

Více

VÝHODY

  • Na bázi extraktu pomerančových slupek z přírodních zdrojů  
  • Účinně odstraňují zbytky lepidel, živice, mazadla, graffiti, pryskyřice atd.  
  • Příjemná vůně  
  • Ideální pro použití v kovozpracujícím, plastařském, dřevozpracujícím, gumárenském, tiskařském a textilním průmyslu  
  • Bez chlorohydrátů, bez chlorofluorhydrátů  
  • Prakticky nezanechává zbytky  
  • Mohou být použitá na nejodolnější znečištění  
PRODUKTY
Kvalita našich služeb